Autoriai

Andrius Buska

Andrius Buska

Statybos inžinerijos daktaras, UAB “ROCKWOOL” techninis vadovas. Dirba pastatų šilumos, priešgaisrinės ir garso izoliacinių sprendimų bei technologijų srityje. Konsultavimas ir mokymai siekiant kompleksinio požiūrio į energinį efektyvumą, saugumą ir komforto užtikrinimą tvariame projektavime bei statyboje.

Peržiūrėkite mano įrašus
Dovile Svilpiene

Dovilė Švilpienė

Interjero architektūros studija Dovilė Do Design.
Esu profesionali interjero dizainerė, 3D architektūrinio dizaino kūrėja, sukaupusi ilgametę interjerų kūrimo patirtį. Kiekviena erdvė man – švarus lapas, kuriame gimsta unikalus, konkrečiam žmogui sukurtas interjeras. Estetika, funkcionalumas, balansas – tai yra trys konstantos, kuriomis vadovaujuosi kiekvieną savo darbo akimirką. Kartu su interjero dizaino paslaugomis iš užsakovų perimu ir visus su namų įrengimu susijusius iššūkius - bendrą interjero koncepcijos sukūrimą, erdvių ir zonų funkcinį planavimą, baldų projektus, visus susijusius techninius brėžinius ir interjero dizaino projekto įgyvendinimo priežiūrą nuo statybų darbų pradžios iki užuolaidų, paveikslų ir kitų dekoro detalių. Realus projektuojamų erdvių 3D modelis ir interjero vizualizacijos su video projekcijomis leidžia pajusti būsimų namų dvasią dar gerokai prieš tai, nei juose apsigyvenama.

Tinklapis: https://www.doviledesign.lt/

Peržiūrėkite mano įrašus
Džiugas Januškaitis

Džiugas Januškaitis

D. Kubiliaus firma ,,Muzikinis Garažas“ Dirba D. Kubiliaus firmoje ,,Muzikinis Garažas“ www.audiovideo.lt. Teikia konsultacijas, akustinės aplinkos gerinimo, garso technikos pasirinkimo klausimais bei yra atsakingas už kitas įvairias veiklas savo darbo aplinkoje.

Peržiūrėkite mano įrašus
Edgaras Misiukas

Edgaras Misiukas

Penkerių metų patirtis įmonėje ROCKWOOL leidžia kitu kampu pažvelgti į aktualias pasaulio ir žmonių problemas. Kartu su įmone sprendžiame šiuolaikinio gyvenimo iššūkius tvarumui, saugumui, komfortui ir sveikatai pagerinti. Statybų sektorius yra vienas didžiausių ekonominių sektorių pasaulyje, todėl jo svarba ir įtaka galime neabejoti. Skaitykite mano straipsnius ir tikiuosi rasite sau įkvėpimo.

Peržiūrėkite mano įrašus
evelina aleliūniėnė e-interjeras

Evelina Aleliūnienė

Interjero dizainerė, e-interjeras.lt tinklaraščio įkūrėja. Specializuojuosi interjero projektuose internetu: teikiu konsultacijas, atlieku įvairius interjero brėžinius bei vizualizacijas klientams nepriklausomai nuo jų gyvenamos vietos.
Daugiau Evelinos straipsnių rasite jos tinklaraštyje. E-interjeras.lt

Peržiūrėkite mano įrašus
Metų spalva

Daina Jauneikaitė-Čereškienė ir Erika Širvinskaitė-Nadtočienė

Interjero studija ,,Gera grįžti namo“.
Esame interjero dizainerės Erika ir Daina. Jau 16 metų kuriame unikalius interjero dizaino projektus. Savo kasdienėje veikloje išskiriame dvi svarbiausias vertybes: unikalumą ir betarpišką komunikaciją. Siekiame pažinti kiekvieną klientą, padedame nepamesti galvos stilių, spalvų, madų bei tendencijų gausoje, atsirinkti Jų gyvenimo būdui labiausiai tinkamus sprendimus.
Daugiau apie mus galite sužinoti: www.geragriztinamo.lt

Peržiūrėkite mano įrašus
tropa dailidė

Mantvydas Dambrauskas

Turėdami daugiau nei 14 metų patirtį, teikiame statybos darbų paslaugas privatiems ir juridiniams asmenims. Mūsų filosofija orientuota į išskirtinę architektūrą ir kokybę, o ne į masinės gamybos pagrindinius modelius. Kiekvienam užsakovui suteikiame puikų servisą statybų planavime taip pat ir statybų eigoje. Suteikeme kokybiškas paslaugas ir išskirtinę namų kokybę.

Peržiūrėkite mano įrašus