Autoriai

Andrius Buska

Andrius Buska

Statybos inžinerijos daktaras, UAB “ROCKWOOL” techninis vadovas. Dirba pastatų šilumos, priešgaisrinės ir garso izoliacinių sprendimų bei technologijų srityje. Konsultavimas ir mokymai siekiant kompleksinio požiūrio į energinį efektyvumą, saugumą ir komforto užtikrinimą tvariame projektavime bei statyboje.

Peržiūrėkite mano įrašus
Edgaras Misiukas

Edgaras Misiukas

Penkerių metų patirtis įmonėje ROCKWOOL leidžia kitu kampu pažvelgti į aktualias pasaulio ir žmonių problemas. Kartu su įmone sprendžiame šiuolaikinio gyvenimo iššūkius tvarumui, saugumui, komfortui ir sveikatai pagerinti. Statybų sektorius yra vienas didžiausių ekonominių sektorių pasaulyje, todėl jo svarba ir įtaka galime neabejoti. Skaitykite mano straipsnius ir tikiuosi rasite sau įkvėpimo.

Peržiūrėkite mano įrašus
evelina aleliūniėnė e-interjeras

Evelina Aleliūnienė

Interjero dizainerė, e-interjeras.lt tinklaraščio įkūrėja. Specializuojuosi interjero projektuose internetu: teikiu konsultacijas, atlieku įvairius interjero brėžinius bei vizualizacijas klientams nepriklausomai nuo jų gyvenamos vietos.
Daugiau Evelinos straipsnių rasite jos tinklaraštyje. E-interjeras.lt

Peržiūrėkite mano įrašus

Konrad Witczak

Tvaraus vystymosi skyriaus vadovas dirbantis įmonėje „ROCKWOOL Polska”. Lodzės technikos universiteto Statybos, architektūros ir aplinkos inžinerijos lektorius. Veiklos sritys: statybinė fizika, energinis efektyvumas, pastatų ir statybos produktų tvarumas.

Peržiūrėkite mano įrašus
tropa dailidė

Mantvydas Dambrauskas

Turėdami daugiau nei 14 metų patirtį, teikiame statybos darbų paslaugas privatiems ir juridiniams asmenims. Mūsų filosofija orientuota į išskirtinę architektūrą ir kokybę, o ne į masinės gamybos pagrindinius modelius. Kiekvienam užsakovui suteikiame puikų servisą statybų planavime taip pat ir statybų eigoje. Suteikeme kokybiškas paslaugas ir išskirtinę namų kokybę.

Peržiūrėkite mano įrašus