Statome | Geras būstas

Statome

Statome

Kaip teisingai sumontuoti duris namuose?

Durys užtikrins šilumą ir saugumą, apsaugą nuo vagysčių, atskirs erdves ir gali tapti tikra namo puošmena. Tačiau su jų montavimu nereikia perskubėti, nes durys, nors ir stiprios bei atsparios, taip pat jos gali būti jautrus pastato elementas.

Edgaras Misiukas 5 min
Oranžerija

Oranžerija – kaip ją įsirengti?

Oranžerijos sienos turi būti visiškai pralaidžios šviesai, todėl viduje vyrauja komfortiškos šilumos ir drėgmės sąlygos. Be originalios šio statinio paskirties ši patalpa gali būti naudojama ir ne tik augalams auginti.

Andrius Buska 4 min
vėdinimo ortakiai

Vėdinimo ortakiai – kam jie reikalingi?

Vėdinimo sistema gali būti natūrali arba dirbtinė. Įprastai natūrali vėdinimo sistema įrengta senos statybos pastatuose naudojant tradicines plytas ir surenkamus blokus, kurie kaip kanalai eina per visą pastato aukštį. Dabar dažniausiai montuojamos priverstinio vėdinimo sistemos užtikrinančios efektyvumą.

Andrius Buska 4 min

Susikurkite savo svajonių terasą

Įrengtas plokščias stogas yra neatsiejama namo dalis, tačiau tinkami sprendimai leis jį transformuoti į erdvę poilsiui. Kaip suprantame iš pavadinimo „plokščias“ stogas gali būti panaudotas įrengiant terasą ar „žaliąją“ erdvę, aišku tam turi būti panaudoti tam tikri izoliaciniai sprendimai, saugantys namo konstrukcijas nuo drėgmės ir vandens prasiskverbimo bei šilumos nuostolių.

Andrius Buska 8 min