Statome | Geras būstas

Statome

Statome

Oranžerija

Oranžerija – kaip ją įsirengti?

Oranžerijos sienos turi būti visiškai pralaidžios šviesai, todėl viduje vyrauja komfortiškos šilumos ir drėgmės sąlygos. Be originalios šio statinio paskirties ši patalpa gali būti naudojama ir ne tik augalams auginti.

Andrius Buska 4 min
vėdinimo ortakiai

Vėdinimo ortakiai – kam jie reikalingi?

Vėdinimo sistema gali būti natūrali arba dirbtinė. Įprastai natūrali vėdinimo sistema įrengta senos statybos pastatuose naudojant tradicines plytas ir surenkamus blokus, kurie kaip kanalai eina per visą pastato aukštį. Dabar dažniausiai montuojamos priverstinio vėdinimo sistemos užtikrinančios efektyvumą.

Andrius Buska 4 min

Susikurkite savo svajonių terasą

Įrengtas plokščias stogas yra neatsiejama namo dalis, tačiau tinkami sprendimai leis jį transformuoti į erdvę poilsiui. Kaip suprantame iš pavadinimo „plokščias“ stogas gali būti panaudotas įrengiant terasą ar „žaliąją“ erdvę, aišku tam turi būti panaudoti tam tikri izoliaciniai sprendimai, saugantys namo konstrukcijas nuo drėgmės ir vandens prasiskverbimo bei šilumos nuostolių.

Andrius Buska 8 min

Ką reikia žinoti apie grindinį šildymą?

Grindinis šildymas yra ko gero populiariausias šildymo būdo pasirinkimas naujai statomų individualių namų tarpe, bet vis dažniau įrengiamas ir renovuojant esamus namus, nes tai puikus būdas ne tik norintiems pagerinti šiluminį komfortą namuose, bet ir galimybė pasinaudoti valstybės parama skiriama katilų keitimui. Ankščiau vadinamasis grindinis šildymas, dažniausiai būdavo įrengiamas tik vonios kambariuose ar koridoriuose, bet dabar tai patapo visiška alternatyva radiatoriams svetainėse ir miegamuosiuose. Kokie yra grindinio šildymo sistemų tipai ir ką galime naudoti grindų dangai virš šildomos konstrukcijos?

Andrius Buska min