
Smėlio dėžės konstravimas – į ką atkreipti dėmesį?
Kiemas ar sodas yra ideali vieta vaikams žaisti. Būdami lauke, jie aktyviai pramogauja, užsiima ir kuria, o visa tai padeda jiems vystytis emociškai ir fiziškai.
rengiame
Kiemas ar sodas yra ideali vieta vaikams žaisti. Būdami lauke, jie aktyviai pramogauja, užsiima ir kuria, o visa tai padeda jiems vystytis emociškai ir fiziškai.
Energijos sutaupymai leižia sumažinti pastato generuojamas sąskaitas tuo pačiu padedant išsaugoti aplinką. Viena pagrindinių priežasčių mažinti elektros suvartojimą yra vyraujanti energetikos krizė.
Pakabinamos lubos butuose ar namuose aukštomis patalpomis gali būti panaudotos kaip sprendimas sukurti modernų apšvietimą. Pakabinamos lubos yra vienas iš būdų kaip galima po jomis paslėpti vėdinimo sistemos ortakius ar kitų komunikacijų kanalus bei pagerinti akustinį komfortą patalpose.
Stogo apšiltinimui naudojamos medžiagos kurios gali skirtisi savo parametrais, savybėmis ir montavimo technologijomis. Tai leidžia mums tinkamai išsirinkti ir pritaikyti jas prie skirtingų pastato specifikų, kurios išpildo ne tik mūsų lūkesčius, bet ir suvaržymus kuriuos esame priversti įsivertinti norint apšiltinti senus stogus. Jeigu jūsų prioritetas yra aukštas šilumos efektyvumas, tačiau neturite daug laiko darbams atlikti, pasidomėkite, kaip apšiltinti stogą pučiamuoju būdu.
Perdangos arba lubų apšiltinimas tampa nepaprastai svarbus. Kodėl tai yra taip svarbu ir kaip teisingai įrengti šiltinimą?
Paskutiniai patepimai namų interjere. Tad kiek kainuoja namų įrengimo pabaiga, kur galime sutaupyti ir kodėl ji gali būti tokia brangi?
Miegamasis palėpėje – kaip įsirengti be klaidų? Miegamojo išdėstymas viršuje esančioje palėpėje leidžia išlaikyti privatumą.
Esant nesandariems langams patalpose juntamas skersvėjis, o priėjus prie lango jaučiamas diskomfortas dėl žemesnės temperatūros. Todėl, šiame straipsnyje, pateikiame keletą patarimų, kaip spręsti šią problemą, kokiomis medžiagomis sandarinti langus ir kaip pagerinti šiluminį komfortą patalpoje, žinoma, tuo pačiu, išsaugant šilumą bei sutaupant lėšų už šildymą.
Išorinės atitvaros turi būti projektuojamos taip, kad kiekvieno vidinio jos sluoksnio garinė varža būtų didesnė už kiekvieno paskesnio (esančio išorės kryptimi) sluoksnio garinę varžą. O jei taip nėra, tuomet vidinėje atitvaros pusėje įrengiamas barjeras sulaikantis garų judėjimą iš vidaus į išorę. Tas barjeras vadinamas garų izoliaciniu sluoksniu skirtas apriboti vandens garų srauto, kuris kartu su šiluma, vėlyvą rudenį, žiemą ir ankstyvą pavasarį juda iš namo vidaus į išorę, patekimą į atitvarą.
Namų šildymo sistema. Ar verta rinktis grindinį šildymą? Apie tai kas yra vandeninė grindinė šildymo sistema – skaitykite straipsnyje.