Įrengiame | Geras būstas

Įrengiame

rengiame

Šildomų grindų įrengimas

Šildomų grindų įrengimas

Šildomos grindys – tai modernus ir efektyvus būdas suteikti jaukumo bei patogumo gyvenamosiose ar net komercinėse patalpose. Ši inovatyvi šildymo sistema nuo seno naudojama šiaurinėse Europos šalyse, tačiau pastaraisiais metais ji įgija vis didesnį populiarumą visame pasaulyje. Šildomos grindys yra ne tik efektyvus būdas palaikyti tinkamą kambario temperatūrą, bet ir puiki alternatyva tradicinėms šildymo sistemoms, tokioms kaip radiatoriai ar šilumos siurbliai.

Andrius Buska 6 min
stogo keitimas

Kada reikėtų pakeisti stogą? Kokie požymiai rodo, kad stogą reikia remontuoti ar net keisti?

Aplinkos oro sąlygos - ne vienintelė situacija, dėl kurios gali prireikti atlikti stogo remonto darbus. Todėl naudinga žinoti, kas gali padidinti žalos atsiradimo riziką, ir kas užtikrins, kad jis kuo ilgiau tarnautų. Ką turėtumėte žinoti apie sąlygas ar veiksnius, galinčius turėti įtakos stogo funkcionalumui ir ilgaamžiškumui, kad kuo greičiau pastebėtumėte remonto darbų poreikį.

Mantvydas Dambrauskas 4 min

Stogo apšiltinimas per vieną dieną: kaip tai padaryti? Vadovas

Stogo apšiltinimui naudojamos medžiagos kurios gali skirtisi savo parametrais, savybėmis ir montavimo technologijomis. Tai leidžia mums tinkamai išsirinkti ir pritaikyti jas prie skirtingų pastato specifikų, kurios išpildo ne tik mūsų lūkesčius, bet ir suvaržymus kuriuos esame priversti įsivertinti norint apšiltinti senus stogus. Jeigu jūsų prioritetas yra aukštas šilumos efektyvumas, tačiau neturite daug laiko darbams atlikti, pasidomėkite, kaip apšiltinti stogą pučiamuoju būdu.

Andrius Buska min
plastikiniai langai

Šilumos izoliacija. Kaip užsandarinti senus langus ir sumažinti šilumos nuostolius?

Esant nesandariems langams patalpose juntamas skersvėjis, o priėjus prie lango jaučiamas diskomfortas dėl žemesnės temperatūros. Todėl, šiame straipsnyje, pateikiame keletą patarimų, kaip spręsti šią problemą, kokiomis medžiagomis sandarinti langus ir kaip pagerinti šiluminį komfortą patalpoje, žinoma, tuo pačiu, išsaugant šilumą bei sutaupant lėšų už šildymą.

Andrius Buska 6 min