Įrengiame | Geras būstas

Įrengiame

rengiame

1000 F 184246880 NRMM1zrGItnVNgStbvXvL9ts5uGBzMPC

Kaip įsirengti audio studiją namų sąlygomis?

Visos patalpos skamba, nes sienos, lubos, grindys ir net daiktai, esantys patalpoje, rezonuoja įvairiais garso dažniais. Kai šie rezonansai sumaišomi, gaunamas visas garsų spektras, sklindantis patalpoje ir iškraipantis garsą. Akustiškai neparuoštoje patalpoje, klausantis muzikos, mes ne tik girdime tai, ką groja kolonėlės, bet ir girdime visus rezonuojančius daiktus bei paviršius. Dėl šios priežasties mūsų ausys negali aiškiai atskirti, kuris garsas yra tiesiogiai iš kolonėlių ir kuris yra sukurtas patalpoje nuo garso atspindžių bei rezonansų.

Džiugas Januškaitis 8 min
Šildomų grindų įrengimas

Šildomų grindų įrengimas

Šildomos grindys – tai modernus ir efektyvus būdas suteikti jaukumo bei patogumo gyvenamosiose ar net komercinėse patalpose. Ši inovatyvi šildymo sistema nuo seno naudojama šiaurinėse Europos šalyse, tačiau pastaraisiais metais ji įgija vis didesnį populiarumą visame pasaulyje. Šildomos grindys yra ne tik efektyvus būdas palaikyti tinkamą kambario temperatūrą, bet ir puiki alternatyva tradicinėms šildymo sistemoms, tokioms kaip radiatoriai ar šilumos siurbliai.

Andrius Buska 6 min
stogo keitimas

Kada reikėtų pakeisti stogą? Kokie požymiai rodo, kad stogą reikia remontuoti ar net keisti?

Aplinkos oro sąlygos - ne vienintelė situacija, dėl kurios gali prireikti atlikti stogo remonto darbus. Todėl naudinga žinoti, kas gali padidinti žalos atsiradimo riziką, ir kas užtikrins, kad jis kuo ilgiau tarnautų. Ką turėtumėte žinoti apie sąlygas ar veiksnius, galinčius turėti įtakos stogo funkcionalumui ir ilgaamžiškumui, kad kuo greičiau pastebėtumėte remonto darbų poreikį.

Mantvydas Dambrauskas 4 min

Stogo apšiltinimas per vieną dieną: kaip tai padaryti? Vadovas

Stogo apšiltinimui naudojamos medžiagos kurios gali skirtisi savo parametrais, savybėmis ir montavimo technologijomis. Tai leidžia mums tinkamai išsirinkti ir pritaikyti jas prie skirtingų pastato specifikų, kurios išpildo ne tik mūsų lūkesčius, bet ir suvaržymus kuriuos esame priversti įsivertinti norint apšiltinti senus stogus. Jeigu jūsų prioritetas yra aukštas šilumos efektyvumas, tačiau neturite daug laiko darbams atlikti, pasidomėkite, kaip apšiltinti stogą pučiamuoju būdu.

Andrius Buska min