Įrengiame | Geras būstas

Įrengiame

rengiame

Stogo apšiltinimas per vieną dieną: kaip tai padaryti? Vadovas

Stogo apšiltinimui naudojamos medžiagos kurios gali skirtisi savo parametrais, savybėmis ir montavimo technologijomis. Tai leidžia mums tinkamai išsirinkti ir pritaikyti jas prie skirtingų pastato specifikų, kurios išpildo ne tik mūsų lūkesčius, bet ir suvaržymus kuriuos esame priversti įsivertinti norint apšiltinti senus stogus. Jeigu jūsų prioritetas yra aukštas šilumos efektyvumas, tačiau neturite daug laiko darbams atlikti, pasidomėkite, kaip apšiltinti stogą pučiamuoju būdu.

Andrius Buska min
plastikiniai langai

Šilumos izoliacija. Kaip užsandarinti senus langus ir sumažinti šilumos nuostolius?

Esant nesandariems langams patalpose juntamas skersvėjis, o priėjus prie lango jaučiamas diskomfortas dėl žemesnės temperatūros. Todėl, šiame straipsnyje, pateikiame keletą patarimų, kaip spręsti šią problemą, kokiomis medžiagomis sandarinti langus ir kaip pagerinti šiluminį komfortą patalpoje, žinoma, tuo pačiu, išsaugant šilumą bei sutaupant lėšų už šildymą.

Andrius Buska 6 min
garo izoliacinė plėvelė

Garo izoliacija – kas tai ir kam ji reikalinga? Kam reikalinga garo izoliacinė plėvelė?

Išorinės atitvaros turi būti projektuojamos taip, kad kiekvieno vidinio jos sluoksnio garinė varža būtų didesnė už kiekvieno paskesnio (esančio išorės kryptimi) sluoksnio garinę varžą. O jei taip nėra, tuomet vidinėje atitvaros pusėje įrengiamas barjeras sulaikantis garų judėjimą iš vidaus į išorę. Tas barjeras vadinamas garų izoliaciniu sluoksniu skirtas apriboti vandens garų srauto, kuris kartu su šiluma, vėlyvą rudenį, žiemą ir ankstyvą pavasarį juda iš namo vidaus į išorę, patekimą į atitvarą.

Andrius Buska 8 min